Soroka online učebnica a pracovný zošit

PDF učebnica a pracovný zošit pre vyučovania ruštiny pre deti vo veku 7-9 rokov.

Soroka 1: Učenie je zábavné, pretože prezentuje gramatické štruktúry a ich funkcie v kontexte pomocou podmanivých hier, obrázkov a komiksov. Študenti sa učia, ako sa predstaviť, pozdraviť ľudí a počítať do 10; základné farby; ako povedať "mám"; veci, ktoré ľudia jedia a pijú; a ako hovoriť o veciach, ako je umiestnenie ("Kde?") a oblečenie. Študenti sa tiež učia, ako čítať cyriliku (v skutočnosti to vôbec nie je desivé).

Soroka 2: Predstavuje novú gramatiku a slovnú zásobu. Úroveň 2 ďalej skúma miesta ("Kde pracuje mama?" "Kde sa hráme?"). Uvádzajú sa čísla od 11 do 100. Medzi riešené témy patrí vzhľad, domy (kuchyňa, spálňa atď.), dni v týždni, školské predmety a návšteva zoo.

Soroka 3: Pokračuje v číslach; vysvetľuje vlastníctvo ("Ivan má bicykel", "Mária má počítač"); ukazuje, ako počítať peniaze a povedať, koľko všetko stojí; obsahuje informácie o tom, ako hovoriť o jedle a varení, o ľudskom tele a návštevách lekára; a vysvetľuje, ako sa povie "hrať futbal" a "hrať na gitare". Obsahuje aj komiks o chlapcoch, ktorí pomáhajú psíkovi vrátiť sa domov, a predstavuje výber obľúbených ruských rozprávok.

Jedna úroveň má asi 45 lekcií a je určená na jeden školský polrok, 2-3 vyučovania týždenne.

Úroveň: A1

Obsah:

  • PDF Učebnica
  • PDF Pracovný zošit

Učebnicu si môžete zakúpiť ku kurzu s online lektorom Ruština pre deti 7-9 rokov.

Vyberte si variant:

23,00 €